Şangay Vart Industry Co, Ltd

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shanghai Vart Industry Co., Ltd

Certifications
Çin Shanghai Vart Industry Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Vart Industry Co., Ltd Sertifikalar
Customers Reviews
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Olsaydı ya da 10 yıldız verebilirsem ancak 5'im var ancak onunla pazarlığa devam etmeyi umuyorum.

—— j *** a

Ben sohbet şimdi

Shanghai Vart Industry Co., Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Vart Industry Co., Ltd Shanghai Vart Industry Co., Ltd Shanghai Vart Industry Co., Ltd Shanghai Vart Industry Co., Ltd Shanghai Vart Industry Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : VART OYUNLAR
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 2,000,000.0-5,000,000.0
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 70% - 80%
Shanghai Vart Industry Co, Ltd Shanghai Çin güzel bir endüstri parkında yer almaktadır.

2007 yılından bu yana baskı ve paketleme faaliyetlerine katılıyoruz, şimdi 2000 metrekarelik bir alanı kaplıyoruz, atölyede yaklaşık 80 çalışana sahibiz. 2 set yeni Komori ofset baskı makinesi, 2 set otomatik laminasyon makineleri ve bir set otomatik yapıştırma kutusu makinesi var. Teleskop kutuları için gelişmiş otomatik makineler ve otomatik kapasiteye uygun 3 üretim hattı tanıttık.

2 ayrı markaya vartpack ve vartgames sahibiz. Vartpack, kozmetik karton kutular sert kutular gibi geleneksel baskı ve ambalajlama ürünleri için hizmet veriyor, ABD, İngiltere, Avustralya ve ABD gibi 10'dan fazla ülkeden yaklaşık 300 müşteriye hizmet verdik.

Vartgames, boardgames için yeni bir marka, boardgame üretimi için tek elden hizmet veren deneyimli bir ekibimiz var. Evde kağıt parçaları yapıyoruz ve aksesuarlar için sağlam dış kaynak ortaklarımız var. Masa oyunları, kart oyunları, oyun aksesuarları konusunda önde gelen üreticilerden ve tedarikçilerden biri olmaya odaklanıyoruz. SGS, BV, Intertek gibi üçüncü taraf denetimini destekliyoruz, ürünlerimiz katı EN71 veya ASTM F963 gereksinimlerini karşılayabilir.

Misyonumuz boardgames, kart oyunları ve diğer kitleri üretmeyi kolaylaştırmaktır. Yüksek kalitede makul fiyatlar sunuyoruz, ortak olarak sizin tercihiniz olacağız!

İletişim bilgileri
Shanghai Vart Industry Co., Ltd

İlgili kişi: Ms Jenny

Tel: 86 136 7181 4576

Faks: 86-021-5485-7460

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)